Account Manager

Miasto
Warszawa
Miejsce
Royal Wilanów
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w dziale Client Service, zdobywanego w agencji interaktywnej/digitalowej;
  • umiejętności planowania i koordynacji projektów zintegrowanych;
  • orientacji w aktualnych trendach komunikacji z konsumentem szczególnie w zakresie social mediów oraz nowych technologii (projektowanie stron www, aplikacji internetowych);
  • doskonałych umiejętności prezentacyjnych i komunikacyjnych;
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami
  • chęci rozwoju i łatwości w zdobywaniu nowej wiedzy;
  • doskonałej organizacji czasu pracy;
  • motywacji do samodoskonalenia i samorozwoju;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • systematyczności i dokładności oraz zaangażowania;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie zintegrowanych projektów digitalowych dla klientów agencji;
  • przygotowywanie ofert przetargowych;
  • tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów;
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów;
  • współpraca z podwykonawcami;
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
  • współpraca z pozostałymi działami agencji;
  • tworzenie podsumowań projektów.
CO OFERUJEMY?
  • pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek;
  • stabilne zatrudnienie;
  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • pracę w silnej grupie reklamowej, uhonorowanej prestiżowymi nagrodami;
  • po okresie próbnym opiekę medyczną, angielski, kartę Multisport.
Jak się do nas dostać?
Na adres rekrutacja@bluecloud.agency
Wyślij swoje CV i link do portfolio.

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.28.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)