Influencer Marketing Manager / Specialist

Miasto
Warszawa
Miejsce
Biuro / Zdalnie
Poszukujemy Influencer Marketing Managera / Specialist z minimum rocznym doświadczeniem. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie działań z zakresu infleuncer marketingu dla Klientów agencji.
Jeśli szukasz nowych wyzwań i wiesz co w świecie influencerów piszczy, zgłoś się!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Tworzenie taktyk kampanii influencerskich dla klientów,
  • Pozyskiwanie Influencerów do współpracy przy kampaniach marketingowych;
  • Zarządzanie projektami z influencerami w mediach społecznościowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z influencerami
  • Nadzór i koordynacja tworzonych przez nich materiałów – dbanie o estetykę zdjęć i video w dopasowaniu do DNA marki;
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert dla klientów z zakresu influencer marketingu
  • Monitorowanie przebiegu projektów oraz bieżąca optymalizacja;
  • Przygotowywanie raportów i analiz z przeprowadzanych kampanii z influencerami oraz przedstawianie rekomendacji
  • Koordynowanie formalności związanych z projektami (umowy z influencerami)
WYMAGANIA
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii z influencerami w różnych kanałach oraz znajomość procesu przygotowania kampanii z ich udziałem
  • Znajomość rynku influencerów oraz trendów na nim panujących
  • Kreatywne podejście do kampanii i współpracy z influencerami (FB/IG/YT/tiktok)
  • Znajomość narzędzi do influencer marketingu
  • Umiejętność przygotowywania briefów/wytycznych dla influencerów
  • Komunikatywność i otwartość
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
OFERUJEMY
  • Pracę w silnej grupie reklamowej, uhonorowanej prestiżowymi nagrodami
  • Możliwość realnego rozwoju (cykle szkoleń)
  • Pracę w miłej atmosferze, dla dużych i znanych marek
  • Pakiet opieki medycznej Lux Med.
  • Karta Multisport
  • Lekcje jęz. angielskiego
  • „Hybrydowy” system pracy w biurze i H
Jak się do nas dostać?
Na adres rekrutacja@bluecloud.agency
Wyślij swoje CV i link do portfolio.

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.28.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)